menu

INWESTYCJE

SIEDLISKO KAMPINOS

Osiedle Kampinos to pierwszy projekt mieszkaniowy firmy Red Grass. Składa się z 8 domów wolnostojących usytuowanych w doskonałej lokalizacji: na ul. Poziomkowej w Kaczorgach Starych – nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego.

Zaledwie rzut beretem dzieli nas od komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury (gimnazjum 700 metrów, przystanek autobusowy 600 metrów – 2 linie miejskie, stacja metro Młociny 12 km, centrum handlowe Wola Park 9 km, skrzyżowanie Górczewska/Lazurowa 7 km, trasa S8 Warszawa-Berlin 7 km, centrum Warszawy 17 km).

Projekt domów został stworzony przez biuro architektoniczne MG Projekt. Dostępne są dwa typy domów: Typ A o powierzchni użytkowej równej 134 mkw z garażem oraz ogrodem, który może być idealnym uzupełnieniem zielonej okolicy. Z myślą o osobach potrzebujących większej przestrzeni stworzony został Typ B dysponujący 160 mkw przestrzeni użytkowej, garażem i ogrodem.

Bogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych i architektonicznych, wysokiej klasy materiały budowlane oraz przyjazne położenie pozwolą cieszyć się swobodą życia we własnym idealnym domu.

Wszystkie domy zostały sprzedane

 

OSIEDLE STRZENIÓWKA

Osiedle Strzeniówka to bieżący projekt mieszkaniowy naszej firmy. Będzie składał się z 13 domów wolnostojących położonych w miejscowości Strzeniówka przy ulicy Nagietkowej, w otoczeniu malowniczych połaci lasu. Inwestycja złożona jest z dwóch etapów: 1-szego który zakończył się w II kw 2018r i składa się z 6 domów. Drugi etap rozpoczął się w II kw 2018r, a po jego zakończeniu powstanie 7 nowych nieruchomości. Każdy właściciel będzie więc miał 12 nowych sąsiadów, po ukończeniu inwestycji.

W obecnym momencie prowadzimy przedsprzedaż domów w specjalnej ofercie promocyjnej, już od 629 tys.  Zapraszamy na stronę osiedla w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Mimo, że osiedle położone jest w leśnym zaciszu, bardzo blisko położona jest sieć komunikacyjna i pełna infrastruktura, przystanek autobusowy oddalony jest zaledwie o 230 m, stacja kolejki WKD – Nowa Wieś o 2.8km  jazdy  a wjazd na trasę S8 – 3 km. By znaleźć się w najbliższym centrum handlowym musimy pokonać jedynie 11 km (CH Janki), a by nie spóźnić się na wakacyjny lot – 17km (lotnisko Chopina). W odległości 2 km od Strzeniówki prowadzone jest prywatne przedszkole oraz szkoła publiczna. Mieszkanie na terenie otulonym przez lasy nie oznacza odcięcia od Warszawy – droga pod Pałac Kultury i Nauki zajmuje maksymalnie 30 min. Osobom ceniącym wygodę oferujemy Dom Komfortowy o powierzchni 143 mkw. Poza tym na osiedlu dostępny będzie także Dom Optymalny, który mimo mniejszej powierzchni (130 mkw) nie ustępuje Domowi Komfortowemu pod względem jakości wykończenia czy dbałości o szczegóły. Trzecią opcją jest Dom Bliźniak składający się z dwóch części, 141 mkw każda. Wykorzystane technologie oraz najwyższa jakość materiałów budowlanych gwarantują, że nowy, własny dom pozwoli cieszyć się każdym dniem spędzonym w tak cudownej i pełnej zieleni okolicy. Strona internetowa osiedla Strzeniówka

Budujemy dla Ciebie jak dla siebie, to dewiza którą kieruje się nasza firma. Wszystkie nasze inwestycje zapewniają użytkownikom najwyższe standardy i jakość wykończenia, taką jaką sami chcielibyśmy mieć w naszych domach. Wszystkie projekty i przyszłe osiedla to realizacja naszych własnych wizji dotyczących marzeń posiadania własnego domu z ogródkiem. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na Osiedle Strzeniówka.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ

Biuro Redgrass