Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4934
Informacje o bieżących inwestycjach | Redgrass Home

menu

INFORMACJE O BIEŻĄCYCH INWESTYCJACH

OSIEDLE STRZENIÓWKA

Nowa oferta dla osób ceniących sobie komfort, otoczenie lasów oraz jakość wykonania. Osiedle Strzeniówka to idealne miejsce by po długim dniu odpocząć w towarzystwie ciszy i zieleni, a jednocześnie pozostać blisko Warszawy (pod PKiN można dojechać w 30 min). Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym projektem!

OSIEDLE STRZENIÓWKA

Inwestycja złożona jest z dwóch etapów: 1-szego którego planowane zakończenie to IV kwartał bieżącego roku, będzie składał się z 6 domów. Drugi etap rozpocznie się z dniem oddania ostatniego domu, a po jego zakończeniu powstanie 7 nowych nieruchomości. Każdy właściciel będzie więc miał 12 nowych sąsiadów, po ukończeniu inwestycji.

Przeznaczenie i program użytkowy

Przedstawiamy Państwu projekty budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwukondygnacyjnych, z poddaszem nieużytkowym i wbudowanymi garażami. Cała inwestycja obejmuje 25 domków jednorodzinnych.

W I fazie, która zakończyła się w 2 kw 2018 wybudowanych zostało 6 domów.

II Faza czyli 7 kolejnych domów zakończyła się w IV kw 2018.

Wszystkie domy stoją na pięknych działkach o powierzchnik ok. 1000 mkw. dzieki czemu po zabudowaniu budynkem powierzchnia samego ogrodu to prawie 500 mkw!

Wejście i wjazd do garażów znajdują się od północnej strony budynków, wzdłuż ulicy Nagietkowej. Przed garażami zostały wydzielone dodatkowo 1 miejsce postojowe dla samochodu osobowego. Dzięki temu powstały wspaniale nasłonecznione ogrody od strony południowej! Garaż jest połączony drzwiami ze strefa wejściową, gdzie znajdują się kotłownia, aneks z szafą na ubrania i sanitariat dla gości. Istnieje możliwość wydzielenia tej przestrzeni od reszty mieszkania, dla stworzenia wiatrołapu. Na parterze znajdują się ponadto kuchnia połączona z pokojem dziennym, które mogą stanowić jedną przestrzeń lub być wydzielone zależnie od potrzeb właściciela. Na piętrze są położone sypialnie, garderoby oraz duże łazienki. 

Media

Do budynku zostały doprowadzone woda, gaz i energia elektryczna z sieci lokalnych, zgodnie z warunkami przyłączeniowymi. Ścieki, do czasu wybudowania kanalizacji, będą odprowadzane do szamba szczelnego znajdującego się pod miejscem postojowym na wjeździe do garażu. Ogrodzenie ażurowe na słupkach o wys 1,6m od strony projektowanej ulicy w linii rozgraniczającej. Pozostałe ogrodzenia są w granicach własności. Zaprojektowane zostały wszelkie standardowe instalacje ale  dodatkowo funkcje ułatwiające nam codzienne życie: video-domofon, elektroniczny sygnalizator przepełnienia  szamba, system alarmowy oraz instalacje telewizyjne.

Charakterystyka architektoniczna budynku

Dom ma prostą zwartą geometrycznie bryłę, przykrytą dachem kopertowym, krytym blachą. Garaż jest wbudowany w budynek, kryty daszkiem o tym samym kącie nachylenia. Wejście do domu jest zadaszone przedłużeniem tego daszku, opartym na słupie, tworząc rodzaj ganku wejściowego. Poziom parteru jest wyniesiony o 30cm, tak, że do budynku wchodzi się po 2 stopniach.Dom charakteryzuje się oknami narożnymi, które pozwalają na optymalne doświetlenie pomieszczeń. Okna te umożliwiają również integrację z otaczającym dom ogrodem. Wnętrze domu zaprojektowano na parterze jako otwarte i połączone ze sobą przestrzenie z jednoczesną możliwością ich wydzielenia, zależnie od potrzeb właściciela. Dobór materiałów elewacyjnych podkreśla prostą geometrię jego poszczególnych części. Główna bryła budynku jest tynkowana, w kolorze jasno szarym. Miejscowo wyodrębniono kolorem charakterystyczne punkty budynku. Do ściany zewnętrznej przylega komin, również wyróżniony innym materiałem. Cokoły są wykonane z materiałów odpornych na wodę. Stolarka okienna jest projektowana w kolorze ciemnym od zewnątrz a białym wewnątrz budynku, w garażu zastosowano doświetlenie luksferami w kolorze szkła neutralnego. Drzwi wejściowe do budynku zlokalizowane na elewacji północnej zostały zaprojektowane z drewna lakierowanego na wyrazisty kolor. Dach jest pokryty blachą trapezową w kolorze grafitowym, w tym samym kolorze są wykonane rury spustowe i obróbki blacharskie.

PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ SZCZEGÓŁOWE RZUTY NA PLANY WSZYSTKICH WARIANTÓW DOMÓW NA OSIEDLU STRZENIÓWKA. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NIMI I W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ SKORZYSTANIA Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO NA DOLE STRONY

DOM

KOMFORTOWY 143 mkw

Rzuty przedstawiające poszczególne partie wariantu Domu Komfortowego

DOM

OPTYMALNY 130mkw

Rzuty przedstawiające poszczególne partie wariantu Domu Optymalnego

DOM

BLIŹNIAK 141mkw

Rzuty przedstawiające poszczególne partie obu wariantów Domu Bliźniak, na górze prawego, na dole lewego wariantu.
NOTA PRAWNA

Szanowni Państwo, Staramy się  zapewnić aktualność i dokładność informacji zawartych na naszych stronach internetowych. Jednak Informacje na naszych stronach internetowych mają  charakter wyłączenie informacyjny, w szczególności nie stanowią one oferty w rozumieniu prawa cywilnego. Niniejsze strony nie zawierają żadnego przyrzeczenia lub gwarancji, także odnośnie aktualizacji, korekcji, uzupełnienia i jakości informacji. Wszystkie informacje zawarte na stronach, jak również opisane produkty i usługi mogą być bez wcześniejszego zawiadomienia zmieniane lub aktualizowane Treść i zdjęcia użyte w katalogu są wyłączną własnością RedGrass Home sp. z o.o., a także jej produkty, logo, symbole i slogany są własnością RedGrass Home sp. z o.o. Osiedle Strzeniówka sp. k.  Nieuprawnione używanie tych znaków towarowych jest zabronione.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Redgrass Home sp.z.o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Osiedle Strzeniówka